• WinLenk Automation Inc.

    W ponad 22-letnim doświadczeniu zawodowym, natknęliśmy się na wiele problemów dotyczących zastosowań i potrzeb klientów. Z tych doświadczeń, jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania skutecznie i wydajnie. Aby zaspokoić potrzeby klientów, oferujemy również usługi projektowania nowych produktów. Feedback naszych klientów jest zintegrowaną częścią rozwoju nowych produktów.
  • Na całym świecie!

    Obecnie klienci Win Lenk są rozproszeni na całym świecie, zwłaszcza w Niemczech, Włoszech, USA, Polsce, Turcji, Meksyku i Chinach. W ostatnich latach braliśmy udział w wielu międzynarodowych wystawach i targach, w celu zapoznania z naszymi produktami producentów na całym świecie.
  • 3

    WIN LENK

    jest producentem profesjonalnych czujników fotoelektrycznych. Nasze czujniki opracowaliśmy poprzez połączenie zaawansowanej optyki i elektroniki. Do tej pory nasze produkty zostały zmodernizowane do trzeciej generacji. Najnowsza wersja została wydana na początku 2008 roku. Nowa seria jest mniejsza i szybsza. Zaplanowaliśmy także stworzenie nowej serii: EMC, RoHS, UL (KUL) oraz IP67.